PLÁN A REŽIME NÁVŠTEV OD 23.4.2021 - kliknutím otvorte v PDF v novom okne [91kB]

NAŠE WEBOVÉ SÍDLO AKTUÁLNE REKONŠTRUUJEME. ZA POROZUMENIE ĎAKUJEME.

Return to Obslužné činnosti

Ubytovanie

DD a DSS sa nachádza v peknej podhorskej časti Kremnice. Umiestnený je v staršej zrekonštruovanej jednoposchodovej budove so záhradou a altánkom, kde sa môžu zdržiavať aj imobilní obyvatelia. Kapacita zariadenia je 34 miest.

Obyvatelia sú ubytovaní v 15 izbách na prízemí a prvom poschodí v bytových bunkách, každá s obnoveným zariadením osobnej hygieny (sprchový kút, WC). Na prízemí aj na poschodí sú priestranné chodby s ratanovým nábytkom. Tu sa  zdržiavajú najčastejšie, najmä v zime. Pre obyvateľov odkázaných na invalidný vozík, chodítko, ale aj barly je k dispozícii výťahová plošina. Budova má vlastnú plynovú kotolňu.

Izby sú priestranné – jedno – dvoj – trojposteľové  – vybavené vkusným novým a účelným nábytkom, polohovacími posteľami. Obyvatelia si majú možnosť priniesť  so sebou aj kúsok domova (obraz, rádio, televízor a pod.), ak o to požiadajú. Prihliadame na estetizáciu izieb, spoločných priestorov, ako aj chodieb. Vo všetkých izbách je nainštalované signalizačno – dorozumievacie na privolanie personálu. Imobilní obyvatelia majú k dispozícii relaxačné, rehabilitačné kreslá a zdvíhacie zariadenia. Na každej izbe sa nachádza TV zásuvka.

 

 

Permanent link to this article: https://dsskremnica.sk/?page_id=221